Ani vám sa nechce nosiť veľké hrubé svetre a rady by ste šatník zamenili už za jarnejší? Za posledný čas keď ortuť teplomera siahala už takmer k 17 stupňom som zrazu nevedela, čo na seba. Aby som si teda osviežila pamäť, scrollovala som Instagram, aby som našla outfity, ktoré som nosila keď bolo približne rovnako stupňov. Nižšie vám prikladám outfity, ktoré by som si obliekla opäť a s ktorými sa mi snáď podarí osviežiť pamäť aj vám (žeby ste si niečo z toho obliekli aj vy). Dobrou správou taktiež je, že všetky outfity sú zložené z kúskov, ktoré bežne v obchodoch nájdete (za dostupné ceny) a taktiež, ktoré sú ľahko vyriabilné (môžete ich nosiť na viac spôsobov).

Možno sa mi podarí týmto príspevkom tak trochu jarne prednaladiť aj vás, aby sme sa už na jar mohli tešiť spoločne. Momentálne taktiež premýšľam nad tým, že aj do bytu by som rada vniesla príval novej pozitívnej energie v pastelových farbách a teda tak ako som si som si ho vyzdobila na Vianoce, tak by som si ho teraz chcela vyzdobiť jarne. Minulý týždeň som sa bola inšpirovať jarnou ponukou v Ikei. Obkukala som taktiež aj Pepco a Tedi, kde si rôzne dekorácie viem kúpiť za lacnejšie. A taktiež som si na Pintereste vytvorila album, kde si postupne ukladám inšpirácie, od ktorých by som rada svoje predstavy odvíjala. To, čo ma zatiaľ zaujalo môžete pozrieť tu. Ak si mi byt vyzdobiť podarí, veľmi rada vám ho tu zazdieľam.

Tu už sú inšpirácie na outfity a ak sa mi podarí osviežiť vám pamäť niečím, čo by ste si v blízkej dobe možno obliekli, budem rada keď mi o tom dáte vedieť do komentárov.

Krásne pozitívne dni nabité slnkom ♥♥♥

Outfit na dni, keď budete mať chuť na tmavšie farby …

Myslím, že zo skrine môžeme pomaly vytiahnuť aj rifľovú sukňu. Viem si s ňou predstaviť veľa pekných a inšpiratívnych outfitov.

Dobrou voľbou by mohli byť aj casual šaty, ktoré môžem nosiť tak ako s lodičkami do práce tak aj s teniskami vo voľnom čase.

V dni keď nemám veľmi chuť premýšľať, čo na seba – istota je obliecť sa do čiernej, čo ale vôbec nemusí vyzerať fádne … Ak rady nosíte čiernu a máte podobný štýl obliekania ako ja, možno vás inšpiruje niektorý z podobných outfitov v článku Ako nevyzerať v čiernej fádne?

Teším sa aj na krátky rukáv … 🙂

Vymeňme pochmúrne dni za dni svetla. Dajme priestor farbám, ku ktorým počas zimy často neinklinujeme … a ktoré v nás dokážu prebudiť energiu.

Vytiahnuť môžeme aj rifľovú bundu …

No a konečne príde priestor aj na nosenie tenisiek a aj po mojich druhých najobľúbenejších – Vans (prvé Converse).

INSTAGRAM: dezire.eu

Author

kjnvky

Write A Comment