Po čase mi prišlo zaujímavé napísať vám o tom, čo mám nového, kde som všade bola, aké zaujímavé/fotogenické miesta som objavila. Taktiež, čo pekné som si kúpila a ako som to nosila. Je toho vcelku dosť a myslím, že aj zaujímavého 🙂 Ak sa niečo nové – pre vás užitočné z článku dozviete, budem sa tešiť keď mi o tom dáte vedieť do komentárov.

Začnem od začiatku januára, pretože odvtedy sa toho dialo kopec zaujímavého. Nový rok som privítala v týchto trblietavých šatách. Každý rok pred Silvestrom som si nejaké silvestrovské šaty chcela kúpiť, no až teraz mi to konečne vyšlo. Vyšli ma necelých 20 eur, čo myslím, že nie je taká zlá cena a okrem silvestra ich budem môcť ešte v kľude využiť aj na nejaký večierok či party.

Po vyparádení hor sa na Silvestrovský večer 🙂

Ak sledujete na Instagrame moje instastories tak viete, že tento biely teddy kabátik som zháňala naozaj dlho. Trpezlivosť však svoje ruže predsa len priniesla a mne sa naň podarilo natrafiť v Bershke. Tento kabátik sa skvelo hodí do mesta aj do prírody a presne takto (ako môžete vidieť na fotkách nižšie) som ho mala oblečený hneď potom ako som si ho kúpila.

Víkendy s mužom zvykneme tráviť buď u mojich rodičov alebo u jeho, no v Bratislave málokedy. Jeden víkend sme v Bratislave však ostali  a keď som premýšľala ako vyplniť čas, prišlo mi na um Pink Garden. Zapriahla som teda muža, nahodila na seba nové šaty, ktoré som mala vďaka spolupráci so Zoot a vyrazili sme. Bez fotky odtiaľ som odísť samozrejme nechcela a nakoľko sa nerada fotím pred ľuďmi, išli sme tam v čase, kedy som predpokladala, že tam bude najmenej ľudí. Vyšlo 🙂

Nedalo mi pofotiť vám ako to tam vyzerá vo vnútri – ak by ste si chceli naplánovať do budúcna fotku odtiaľ aj vy 🙂

Pre tých, ktorí by sa do Pink Garden v budúcnosti išli radi pozrieť, nájdete ju v Bratislave na Muchovom námestí 3. Najbližšia mhd zástavka je Muchovo námestie.

A takýto koláčik som tam ochutnala. Priznám sa, zo skúsenosti už viem, že niekedy takéto koláčiky bývajú viac pekné ako chutia, no na tomto som si naozaj aj pochutila.

Dávnejšie som si dala záväzok prispievať na blog pravidelnejšie. To znamená vždy aspoň jeden nový príspevok týždenne. V januári  pribudol na blogu článok o tom ako to vyzeralo keď som začínala blogovať a ako sa to postupne vyvíjalo. Myslím, že sa teda bolo načo pozerať 😀 Ak ste ho ešte nevideli a chcete si ho pozrieť, nájdete ho TU.

S mužom sme navštívili aj našich známych, ktorí sa nedávno vrátili po dlhšom čase z Kuby. Bolo zaujímavé sa dozvedieť ako život funguje tam (ako veľmi je odlišný od nášho slovenského) a že v skutočnosti taká farebná, temperamentná a živá (tak ako nám ju vykresľujú cestovky) nie je všade, len niekde. Príjemný večer sme mali aj vďaka ochutnávke troch rôznych kubánskych rumov 🙂

13. januára som oslávila svoje 28. narodeniny.

 … často sa stýkam s tým ako by ľudia radi vrátili čas … Ja nie?‍♀️ Všetko sa udialo vtedy kedy sa to malo udiať, s ľudmi s ktorými sa to udiať malo? Bolo pekné aj zlé, no nič z toho by som už nevrátila. Myslím, že je fajn prijať prítomnosť, takú aká je a vedieť ju urobiť najkrajšou, akou sa dá …. ?‍♀️☝️… život vie byť krásny v ktoromkoľvek veku ✌️

Toto bol môj popis k tejto fotke na Instagrame. S mužom sme narodeniny oslávili večerou v jednej peknej reštaurácii pri Dunaji. Na takúto príležitosť som si obliekla čierne sieťované body, na ktoré som natrafila v New Yorker za necelých 10 eur. K nemu som zvolila červenú semišovú kabelku, ktorá sa k nemu myslím celkom hodila.

Ako som sa tak kochala róbami z Plesu v opere – napadla mi myšlienka napísať vám o tom ako sa na plesy zvyknem pripravovať ja.  V článku ste sa mohli dočítať o tom načo si pri zostavovaní outfitu dávam vždy pozor a taktiež, čo užitočné mi v kabelke nikdy nesmie chýbať.

Prvý februárový víkend som strávila v Nemecku v Štutgarte, kde sme sa s mužom vybrali pozrieť rodinných známych. Okrem toho, že sme taktiež navštívili múzeum Mercedesu (najväčšie zaujímavosti ste mali možnosť vidieť v stories na mojom Instagrame) sme si pozreli taktiež mesto. Už dávno som si nejakú prechádzku neužila tak ako práve túto – v slnečnom počasí s rozopnutým kabátom a s kávou v ruke.

Každý rok sa zúčastňujeme jeden – dvoch plesov. Na tento obecný v januári som zvolila šaty, ktoré ste už na mne na Instagrame mohli vidieť na kamarátkinej svadbe v októbri. Pôvodne som si ich chcela obliecť len raz a potom predať, no cítila som sa v nich natoľko dobre, že mi prišlo ľúto ich hneď predať. Teraz som ich mala oblečené druhýkrát a ešte stále nemám potrebu ich predávať. Práve naopak teším sa na ne opäť niekedy.Takto nejak som odchádzala od kaderníčky/vizážistky v sobotu ráno keď som sa chystala na vyššie spomínaný ples. Takýto uhladený drdol sa myslím najviac hodí k strihu šiat, ktoré som mala oblečené. Mimochodom veľa z vás sa ma na tento kožúšok pýtalo – mám ho z HMka 🙂


V jednom z blogových príspevkov, ktorý za posledný čas na blogu pribudol som vám porozprávala o tom  AKO SA CÍTIM AKO VYDATÁ? Článok bol napísaný veľmi otvorene a možno aj kvôli tomu sa stal jeden z najčítanejších vôbec.

Čo sa týka svadby pribudol aj dlhoočakávaný článok: Ako vyzerala príprava našej svadby? Tento článok je veľmi užitočný hlavne pre tých, ktorí svadbu plánujú alebo pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť ako taká príprava vôbec prebieha. V článku ste sa mali možnosť taktiež dozvedieť ako to šlo nám a tiež vidieť fotky, ktoré ste ešte nevideli.

V skrini mi pribudol aj tento khaki zavinovací sveter zo Zoot, ktorý sa do môjho jesenno-zimného šatníka skvele hodí. Je veľmi praktický. Nosím ho buď k rifliam alebo takto k legínam. Ak sa páči aj vám, mám pre vás dobrú správu – momentálne je v zľave.

Začiatkom februára sme oslávili aj maminine okrúhle narodeniny v reštaurácii Kúria v Beckove. Aj keď mamine sa veľmi oslavovať narodeniny vo veľkom nechcelo, som rada, že sme ju presvedčili. Čím menej totižto doma som, o to viac sú mi chvíle s rodinou vzácnejšie. A aj toto bol dôvod prečo som chcela, aby oslava bola.

Nakoľko som sa na túto udalosť tešila – obliekla som si najkrajšie šaty, aké som si za posledný čas kúpila. K účesu ma zas inšpirovala hlavná hrdinka z filmu Príliš osobná známosť.

Na valentína som od muža dostala kyticu krásnych červených ruží. Nakoľko kvety nerád kupuje, vážila som si od neho dvojnásobne 😀

No a tak ako každý rok aj tento sme sa už tradične s rodinou zúčastnili plesu v Častkovciach, na ktorý som zvolila takéto šaty a účes. Na Instagrame v popise fotky môžete vidieť odkiaľ som mala šaty.

Toľko asi k tomu, čo všetko sa udialo od nového roku. Mám pocit, že bolo toho veľmi veľa a úprimne už by som rada aj  zvoľnila, napríklad aj prečítaním nejakej dobrej knihy. Sama som zvedavá ako sa mi to podarí.

P.S. Neviem prečo, ale vždy som rada keď aj tieto momenty môžem s vami zdieľať, pretože nikdy neviem koho niečím inšpirujem a teda môžem niekomu urobiť radosť. Takisto ma teší ak sú moje príspevky hnacou silou k tomu ako sa krajšie obliekať či na sebe pracovať. Práve to je pre mňa najväčšou motiváciou tvoriť♥

Author

kjnvky

Write A Comment