Sama som si prešla a stále prechádzam rôznymi chybnými fotkami. A keďže pekné fotky vždy rada obdivujem s povzdychom: ,,Ako to tie baby robia??“ … som si povedala, že ja sama by som rady niektorej z nich ocenila. Z tohto dôvodu som sa rozhodla, že sa s vami podelím o moje doterajšie instagramové skúsenosti. Veriac, že pomôžu tým z vás, ktoré by ste rady krajšie fotky na Instagrame mali. Tu je zhrnutých 10 bodov:

1. Všímaj si, čo je na Instagrame populárne (aký štýl fotiek), zameraj sa na jednu, ktorá sa ti páči, vytvor ju a až keď budeš s ňou 100% spokojná, postni ju.

2. Väčšinu z tvojich kamarátiek baví móda? Vyber si nezameniteľný štýl. Taký, s ktorým budeš ORIGINÁLNA a ktorý ti zároveň pristane. S výberom outfitu na fotky sa kľudne poraď s mamou alebo kamarátkou. Nič zato nedáš a práve ich názor môže veľa zmeniť k lepšiemu.

3. Buď presvedčivá! Ľudia vidia keď si na fotke v kŕčovitej póze alebo, že sa usmievaš nasilu. Nehraj to. Buď prirodzená s milým úsmevom. Tak ako to vieš IBA TY.

4. Buď aktuálna! Je leto? Posnaž sa, urobiť si nejakú peknú foto z bazéna alebo z kúpaliska. Ľudia naladení letom ti skôr lajknú takúto foto ako nejakú z tvojich zimných foto.

5. Buď pozitívna! Prežívaš zrovna depku alebo len nemáš náladu niečo postovať? No problem. Počkaj si, kým sa budeš cítiť lepšie a vtedy niečo postni. Instagram je o pekných zážitkoch a ver, že ľudia ťa radšej vidia šťastnú ako smutnú !!!

6. Buď o krok vpred! Páči sa ti nejaký štýl u druhých? Ak už vieš ako naň, no máš pocit žeby si zvládla aj viac. Choď do toho! Ľudia ťa budú obdivovať pre to, že sa nebojíš byť sama sebou a že sa vieš predať!

7. Von s nápadmi! Objavila si práve ,,total brutal“ kaviareň s krásnym interiérom? Nenechávaj si to pre seba! Ak vieš, žeby to mnohé z tvojich kamarátiek určite ocenilo, daj o nej vedieť. Práve takýmto nápadom môžeš u mnohých zabodovať. Urob si tam peknú foto a už len postuj.

slamenný klobúk Answear, kabelka Answear

8. Buď úprimná! Nikdy neklam, nezavádzaj a nevymýšľaj si! Ver, že by ťa to raz dobehlo a mohla by si veľmi ,,tvrdo spadnúť na zem“. Ľudia vedia úprimnosť oceniť, takže aj za ňu si vieš nazbierať zopár bodíkov.

9. Buď skromná! Nemáš na tie drahé veci, ktoré má tvoja kamoška a ,,vďaka tomu“ máš pocit, že nemáš šancu uspieť? Vytvor si svoje nápady! Vždy je z čoho tvoriť . Je to len vec uhla pohľadu. Vyber si naj ,,superské“ veci, ktoré doma máš, inšpiruj sa na Pintereste a potom už len tvoríš. Moje outfity sú často tvorené aj z 3€ tričiek kúpených v zľavách alebo dokonca s vecami zo sekáčov. Neber to tak vážne, o život nejde! Uvoľni sa, buď sama sebou a odviaž sa!

10. No pain, no gain! Bez bolesti, víťazstvo nie je! Že sa ti jedna- dve fotka nepodarili ešte neznamená, ze je dôvod vzdať to alebo myslieť si, že nato nemáš! Ani tým top hviezdam Instagramu sa to nepodarilo na prvý šup. Ja na tom takisto nie som inak. A to ani nespomínam, koľko nepodarených fotiek mi často prejde rukami?‍♀️

šaty Answear (no už asi nie sú, lebo som ich na stránke nenašla), tenisky Answear

Tak toto je také moje malé zhrnutie. Dozvedeli ste sa z bodov niečo nové, čo by ste mohli uplatniť pre seba? Ak áno dajte mi o tom vedieť. Prípadne, ak by ste mali záujem o viac takýchto článkov s radami ,,Ako nato?“ dajte mi vedieť, (aj o aké témy) a ja rada pre vás niečo vytvorím.

 

Author

kjnvky

Write A Comment