Dnes by som si spolu s vami rada zaspomínala nato, aký bol rok 2019. Za mňa to bol jeden z najzáživnejších rokov vôbec. Prečo, to sa dozviete v dnešnom príspevku.

JANUÁR 2019

V januári som mala možnosť prostredníctvom blogu spolupracovať s dnes už známou šperkovou návrharkou Petrou Toth. Bola som a doteraz som poctená, že si ma na spoluprácu vybrala. U mňa na blogu ste mohli vidieť kabelku od nej, ktorú som nakombinovala takto. Celý post si môžete pozrieť tu.

FEBRUÁR 2019

Vo februári som zverejnila jeden z mojich najpopulárnejších outfitov vôbec. (najpopulárnejší hodnotím podľa počtu likes na Instagrame)

dnesnosim dezire fashion

Poznáte ten pocit keď vám strach z toho, čo povedia iní bráni v tom, čo by ste chceli vy? Aký je môj pohľad na vec ste sa mali možnosť dočítať v tomto článku.

MAREC 2019

V marci som si konečne po niekoľkých rokoch splnila sen a išla na dovolenku do Dubaja. O tom, čo všetko som videla, aké zaujímavosti som sa dozvedela a či sa tam oplatilo ísť ste sa mali  možnosť dočítať sa v článku ,,Čo sa oplatí vidieť v Dubaji?“ .

dubaj dezire fashion

Na outfitoch na tejto dovolenke som si dala naozaj záležať. Ak chcete vedieť, aké to boli pozrite si článok ,,Aké outfity som nosila v Dubaji?“

dubaj dezire fashion móda

Na tejto dovolenke sa stalo aj niečo výnimočné, s čím som naozaj nerátala. Môj (dnes už) manžel sa ma po 5 rokoch rozhodol požiadať o ruku. O pocitoch, ktoré som vtedy prežívala som chcela napísať aj článok, no bála som sa, že ak o tom napíšem vyprchá všetko to pekné a vzácne … a tak som si to radšej nechala pre seba.

https://www.instagram.com/p/Bv9RYbPgaC1/?igshid=qf8z7pp06xy1

 

Ešte pred odchodom do Dubaja som v marci stihla aj ples v Častkovciach. Na ten som zvolila šaty jednoduchého strihu v jemnej pudrovej farbe. Niekedy šaty neokúzlia tak na vešiaku ako keď si ich oblečiete a presne toto bol ich prípad. V konečnom dôsledku som bola veľmi rada, že som ich zvolila.

https://www.instagram.com/p/BujM049gXAU/?igshid=5zpwomctqwhx

APRÍL 2019

Jar som na blogu vítala týmto outfitom.

dezire fashion

MÁJ 2019

Občas všetko to, čo sa deje na Instagrame vyzerá ako krásne, dokonalé … no aj keď som sa mnohokrát snažila usmievať, skutočnosť bola iná. Viac o mojom vnútornom boji medzi ,,dokonalým svetom“ a realitou píšem v článku ,,Instagram ma zničil“

JÚN 2019

V júni som zavítala (ako každoročne) na Myjavské folklórne slávnosti. Máme to tam veľmi radi, pretože tam máme veľa kamárátov a vždy tam býva dobrá atmosféra. Občas (ak sa dá) sa snažím urobiť si radosť kúpou niečoho zo stánkov. V tomto roku to bola kúpa tejto modrej šatky, ktorá ma vyšla len nejaké 3-4 eurá a ktorú sa mi neskôr podarilo využiť (celkom užitočne) aj takto. Rok predtým som si zas urobila radosť týmto tričkom s folklórnym motívom.

https://www.instagram.com/p/BzAspdXoSis/?igshid=1y0sbwk38zoih

Myslím, že nebudem klamať ak napíšem, že veľa žien sa v čiernej cíti dobre. Jednoducho preto, lebo nám lepšie dokáže zakryť problémové partie alebo sa len skrátka v nej cítime sebaistejšie. Premýšlala som teda nad tým ako sa v čiernej cítiť pohodlne a zároveň, aby sme nevyzerali fádne. Vymyslela som niekoľko štýlových outfitov, ktoré by sa nám v dni (v ktoré nemáme náladu fintiť sa), mohli hodiť. Viac o tom v tomto článku.

JÚL 2019

Keď som myslela, že Dubaj je to najviac, čo z cestovateľského hľadiska môžem zažiť prišlo niečo väčšie, niečo omnoho väčšie – dovolenka na viac ako 2 týždne vo Vietname. Vycestovala som do krajiny, ktorá je TOTÁLNE odlišná od akejkoľvek európskej krajiny a v ktorej som si nevedela predstaviť ako budem fungovať/žiť. O tom, čo všetko som tam prežila s čím všetkým som sa tam stretala som s vami zdieľala prostredníctvom mojich príbehov na Instagrame. Teraz už len v skratke poviem, že táto dovolenka ma toho veľa naučila – vážiť si málo, nebáť sa vykročiť aj mimo komfort, poznať svoje hranice … Zistiť, že život sa dá brať aj z rôznych iných (doteraz nepoznaných) uhlov, nielen z jedného zaužívaného (obmedzeného). Vietnam je krásna a hlavne rozmanitá krajina, a budem veriť, že ešte niekedy takúto dobrodružnú dovolenku budem môcť zažiť.

AUGUST 2019

Hneď ako som prišla z Vietnamu ma takmer o mesiac čakala vlastná svadba. Doteraz nechápem ako sme to všetko dokázali postíhať, no stihli sme. Čakala ma posledná skúška svadobných šiat …

SEPTEMBER 2019

Začiatkom septembra si dievčatá pre mňa pripravili rozlúčku so slobodou 🙂

No a o 3 týždne (21. septembra 2019) som sa vydávala 🙂

https://www.instagram.com/p/B2uEzLYoARA/?igshid=cm9piapkjthd

OKTÓBER 2019

Mesiac nato sa vydávala jedna z mojich veľmi dobrých kamarátiek Eliška 🙂

https://www.instagram.com/p/B4HihYVHKaW/?igshid=1vcgnqewjtlex

NOVEMBER 2019

V novembri ste si mali možnosť prečítať na blogu všetko o výbere svadobných šiat.  Článok je o tom, prečo som sa rozhodla práve pre tieto, aké iné som zvažovala a nájdete tam tiež rady a tipy pre budúce nevesty 🙂

A taktiež ste mali možnosť prečítať si o mojich družičkách.

druzicky fashion bratislava svadba svadobne saty

DECEMBER 2019

Vianocami som tento rok žila už od začiatku decembra. Byt som si vyzdobila najkrajšie ako som vedela. Viac foto môžete vidieť v tomto článku.

 

Ako môžete vidieť aj môj rok 2019 bol niekedy – raz si hore, raz dole … no tak to v živote býva a netreba si nad negatívnymi myšlienkami lámať hlavu. Nezabúdajme – každý sme si strojcom svojho šťaštia – aký si život zariadime, taký ho budeme mať 🙂 Ja ďakujem za všetko, čo mám a aj za ľudí, ktorých som v tomto roku mohla spoznať a prežiť s nimi všetko to, čo som s nimi zažila 🙂

Author

kjnvky

Write A Comment