Tí, ktorí ma poznajú dlhšie vedia, že sa v tejto oblasti pohybujem už veľmi dlho. Mám ,,odkukané” ako to chodí a čo ľudí najviac zaujíma. Tu je zopár postrehov z mojich skúseností:

– pridávajte len to, o čom ste presvedčení a k čomu máte, čo povedať. Ako náhle postujete príspevok umelo (len preto, aby bol) ľudia to hneď vycítia a ,,lajk“ vám nedajú.

– postujte len to, čo sa týka vás samých. Ľudia dali ,,follow“ na váš učet preto, lebo sa reálne o vás zaujímajú.  Chcú vás teda vidieť vo vašej najvernejšej kópii. Akékoľvek hranie sa na niečo alebo niekoho iného môže byť pre vás krok vedľa.

PHOTOS BY: Filip Kubiš

– nepridávajte fotky často (napr. 3x za deň). Tým by ste sa pre ľudí stali bežnými a ľahko dostupnými. Ľudia vám dajú lajk skôr keď sa budú na vaše príspevky tešiť. Preto RADŠEJ postujte menej, no o to kvalitnejšie.

– buďte pokorní. Instagram tu nie je rok ani 2 roky a všetci ho už dokonale poznajú. Všetci sme už tak presýtení umelým svetom, že to, čo sa stalo vyhľadávanejším je práve tá pokora. Až pri nej sa stanete bližší ľuďom a ,,lajk“ skôr dostanete.

rifľová bunda Answear, podobná tu, nohavice ZARA, biely rolák H&M, topánky CCC

– postujte dôležité rady a tipy. Ľudia ocenia, že si veci nenechávate pre seba a chcete sa o ne podeliť. Vytvoria si k vám nielen bežný vzťah, ale aj taký, v ktorom sa budú tešiť na vaše príspevky s nádejou, že sa dozvedia opäť niečo nové – pre nich užitočné.

– úprava fotiek zaváži. Nepreháňajte to s rôznymi filtrami. Ľudia chcú vidieť realitu, nie to ako vyzeráte s maskou. Masku si vie dať dnes každý, ale kto sa vie ukázať bez nej? Ľudia túto úprimnosť ocenia skôr ako fotku s 250 filtrami.

– nepridávate fotky, lebo máte pocit, že nie ste dosť pekná, že neviete pózovať alebo že nemáte doma žiadne pekné oblečenie? Chyba … Všetko sa dá keď sa chce. Ja mám napríklad doma už len málo vecí, všetko mám po väčšine v BA. Keď chcem urobiť nejakú peknú fotku doma – vynájdem sa a požičiam si oblečenie od mamy. A čo sa týka pózovania – nehľadajte dôvody prečo nie, práve to vás zastavuje, hľadajte dôvody prečo áno. Robte to prirodzene. Ako inšpirácia vám môžu poslúžiť fotky iných dievčat, o ktorých viete, že sa v tom vyznajú. Lepšie začať nejako ako vôbec. A ten dobrý pocit za dobre ohodnotenou fotkou potom zato stojí. Ja chcem tiež vyzerať na fotkách ako profesionálka, no zo 100% sa mi to podarí možno tak na 20-30%. Vždy budem nespokojná, ale nevadí mi to, pretože aspoň viem, že sa posúvam.

Toto je zhruba pár tipov, o ktorých viem, že si ľudia všímajú a ja tiež. Čo na ne hovoríte? Súhlasíte so mnou? Čo by ste ešte pridali prípadne zmenili?

INSTAGRAM: dezire.eu

Author

kjnvky

Write A Comment