Máte pocit, že na fotkách vyzeráte zle a preto sa radšej nefotíte? Alebo sa nerady fotíte, lebo ste názoru, že nemáte na to postavu? CHYBA! Stačí sa len vedieť správne postaviť a všetko môže byť úplne inak. Že neviete ako? V tomto článku sa to dozviete.
1.Foťte sa ODSPODU! Budete vyzerať vyššie. Je to jednoduché a funguje to.
2. Keď máte fotografa (kamarátku alebo mamu nachystanú) postavte sa ZBOKU. Narýchlo si v hlave premyslite v akom uhle (od foťáku) by mohol váš pás vyzerať najužšie a tak sa k nemu postavte. Ak k tomu ešte pokrčíte prednú nohu v kolene a dáte si ruku v bok, výsledok viac UMOCNÍTE. Tým vytvoríte siluetu ,,presýpacích hodín“, čím viac upozorníte na užší pás.
3. Dajte sa na špičky, urobí vás to vyššou! Objav storočia však? 😀 No ak už ovládate všetky tieto pózy a viete sa dať nenápadne, elegantne na špičky, tak aby si to nikto nevšimol a konečný dojem z fotky bude naozaj TEN, že ste na fotke vyššia – MÁTE VYHRATÉ!
plavky Bershka (kúpila som V ZĽAVÁCH ZA 1,99€ !!)
4. Vystrite sa!  Ide síce o tú najbanálnejšiu vec, no robí jeden z tých najväčších divov. Nedá mi nespomenúť taký malý dodatok k tomu. V jednej knihe som raz čítala, že to ako vzpriamene chodíme po ulici, o nás veľa napovie. Ak chodíme zdravo vzpriamení – znamená to, že sa cítime vyrovnane, máme záujem dosahovať viac a cítime, že niečo znamenáme. No ak chodíme zhrbení ako povaľači, vyžaruje z nás akurát tak len to, ako nám je všetko jedno, ako neužitočne sa cítime a tak budeme aj ľuďmi braný. Zaujímavé nie?
5.Ďalším krokom je – dajte si ruky od seba (nemusí byť len v bok). Ak si ruky ,,pricapíte“ k telu nielenže vám to pridá na kilách a budete vyzerať širšie, ale vytvoríte si také bicepsy, o ktoré ZÁUJEM URČITE NEMÁTE. Preto, dajte si ich od seba a jemne pokrčte v lakťoch. Tým upriamite pozornosť na váš úžší pás, ktorému týmto dáte priestor, aby krajšie vynikol.
6.Vytvarujte si postavu do tvaru písmena S. To znamená – postavte sa zboku, ,,vypučte“ zadok, a vypnite hruď. Tento zázrak urobí aj z obéznejšej ženy sexi dračicu. Nikdy však nezabúdajte na prirodzenosť a nechoďte cez svoje možnosti. Pri všetkých týchto bodoch si dávajte vždy pozor, aby ste na fotkách nevyzerali príliš upnuto. Mohli by ste pôsobiť neprofesionálne a to určite nechcete.
7.Urobte si vysoký cop. Je to síce maličkosť, no my nižšie baby oceníme každý centimetrík, ktorý nás dokáže urobiť vyššou. 
8.Ak prekrižujete nohy či už posediačky alebo keď stojíte, naťahujte ich špičkami, čo najviac smerom k foťáku. Docielite, že opticky budú na fotke vyzerať dlhšie. Ak máte opätky, nezabudnite vystrieť aj tie. Vyzerá to omnoho krajšie.
9.Užívajte si výlet a preneste to na fotky! Vystrite ruky nad seba a od seba. Ich širšie rozpätie nad vami váš užší driek automaticky zvýrazní.
plavky (body) Bershka, kúpila som tiež za 1,99€ v zľavách
 Ja sama nemám dokonalú postavu. Často bojujem s malou výškou alebo s veľkými stehnami. Nemyslite si tiež, že mi dobrá fotka vyjde vždy na prvýkrát (často nie na druhý, ani na tretíkrát). Taktiež toho kto ma fotí, musím prehovárať a často ma to stojí nie malé úsilie, aby som vôbec nejakú fotku mala. Takže nemám to také ideálne ako sa možno zdá. No aj tak to nevzdávam. Teším sa z toho, že to môžem skúšať a zlepšovať sa v tom. Tipy, ktoré som vám tu predostrela, sú z mojich nadobudnutých skúseností, o ktorých som bola (a som) názoru, že by možno mohli pomôcť aj vám. Verím teda, že ste si z týchto tipov aspoň niečo pre seba našli, čo uplatníte na vašich fotkách a možno vďaka čomu, budú vaše fotky vyzerať o niečo lepšie.
Author

kjnvky

Write A Comment