Nedávno som si pomyslela, ako vám stále postujem príspevky len o móde a nato, že aj iné oblasti by mohli byť rovnako zaujímavé som ani nepomyslela. A pritom tak ako je pre mňa príjemné nakupovať oblečenie tak isto si viem užiť aj nákup vecí do domácnosti. V dnešnom príspevku som sa vám teda rozhodla ukázať to ako sme prerobili našu kuchyňu od úplnych základov až po dnešný výsledok. Dočítate sa tu ako moje zariaďovanie prebiehalo ako aj rôzne zaujímavé nápady, ktoré zútulnia kuchyňu  a ktoré navyše ani veľa nestoja.

Kuchyňa čerstvé pečivo bio

Tieto nádobky som kúpila v Ikei myslím len za 1,60 eur jednu. Všetky suroviny mám po ruke a podľa mňa pekne vypĺňajú priestor.

Cestoviny

Jabĺčka z dedkovej záhrady, ktoré sme spolu oberali. Teraz počas sezóny mi chutia najviac.

Jablka tesco

Dekorácia v podobe zväzku cesnaku – kúpila som ho na trhu a nechala vysušiť .Vyšiel ma cca 3 eurá.

Cesnak kuchyňa

Chrumkavé hnedé pečivo musí byť.

Čerstvé pečivo

Pre návštevu alebo len tak na večer k telke vždy niečo nachystané v nádobke Cookies.

Čaje si vychutnávame nielen klasické vrecúškové, ale aj takéto čisto bio. Najradšej máme lipový. Nádobky mám z Ikei a názvy som si na ne nalepila sama, nech to má nejakú minimalistickú atmošku.

Čaj

Koreničky musia byť pri varení vždy po ruke. Aby sme ušetrili priestor, ich umiestnenie sme vymysleli takto v miniskrinke. Mimochodom zrovna včera som videla ,,balenie“ štyroch takýcho istých koreničiek len za 1, 29 eur v Pepco.

Koreničky

Myslím si, že je dôležité cítiť sa dobre v prostredí, v ktorom žijeme. Ak si ho nevieme zútulniť, nikdy sa v ňom nebudeme cítiť ako doma. Preto doteraz si kuchyňu rada zveľaďujem a vymýšľam, čo ešte pekné by sa do nej hodilo.

Ako sa vám páčil takýto nemódny článok? Bavil vás? Do budúcna premýšľam, že by som pripravila podobný článok o našej obývačke. Myslíte, že by to bolo zaujímavé?

Nižšie prikladám zopár foto ako sme pred 5 rokmi prerábali kuchyňu 🙂

V budúcom príspevku tu na blogu sa môžete tešiť na v poradí druhý svadobný článok. Prvý – všetko o výbere mojich svadobných šiat ste mohli vidieť tu. Druhý svadobný článok bude venovaný mojím družičkám, v ktorom vám napíšem s čím všetkým mi na svadbe pomáhali, ako vyzerali ich šaty a tiež uvidíte nejaké tie inšpiratívne fotky s družičkami.

INSTAGRAM: dezire.eu

Author

kjnvky

Write A Comment