Patríte medzi ľudí, ktorí radi svojimi príspevkami inšpirujú druhých alebo by ste sa takými chceli stať? Alebo to skúšate a nedarí sa vám? V dnešnom článku by som vám rada predostrela niekoľko tipov ako sa na Instagrame vyniknúť dá a nemusí vás to stáť žiadnu námahu.

Buďte sami sebou

Postujte len taký obsah, o ktorom ste presvedčení. Je dobré pozerať sa na veci s nadhľadom. Módny štýl, ktorý sadne jednej, nemusí rovnako sadnúť druhej. A postovať niečo, o čom nie ste presvedčení (len preto, že ona s tým úspech mala) by bolo ,,hádzanie si polien popod nohy“. Máte rady čisto elegantný ženský štýl? Venujte sa mu a rozvíjajte ho! Vaši sledovatelia totiž hneď z príspevkov vedia vycítiť kedy postujete to, o čom presvedčení ste a kedy to, o čom presvedčení nie ste. Vytváraním takéhoto obsahu by ste mohli u svojich sledovateľov vytvoriť nedôveru, vďaka ktorej vás môžu prestať sledovať.

foto z môjho Instagramu dostupná TU

Pracujte s ,,dostupnosťou“

Ešte predtým kým som začala žiť v Bratislave, som mala pocit, že všetko to dostupné a Instagramovo fotogenické je len v Bratislave a že na dedine nič fotogenické nie je. Postupom času som však zistila, že rovnako tak pekné a inšpiratívne fotky môžu vzniknúť z mesta aj z prírody (z dediny). Neskláňajte hlavu len preto, že nič pekného v okolí nemáte. Často je to len o uhle pohľadu a o vynaliezavosti.  Na svojom instagramovom profile som sa naučila striedať mesto s prírodou a baví ma to. Príspevky vytváram vždy v závislosti od toho, kde sa momentálne nachádzam, aké oblečenie na sebe mám a pod. Fotkami sa inšpirujem na Instagrame a Pintereste. Ak sa mi nejaká foto páči, uložím si ju a následne ju skúšam urobiť podľa seba. A tak to funguje stále dokola. Inšpiratívne fotky z prírody (z dediny): TUTU, TUTU. Inšpiratívne fotky z mesta: TU, TU, TU, TU.

fotka z môjho Instagramu dostupná TU

fotka z môjho Instagramu dostupná TU

foto z môjho Instagramu dostupná TU

Nehrajte sa na niečo, kým nie ste

Je zbytočné pretvarovať sa na Instagrame keď ľudia vo vašom okolí vás poznajú a vedia akí ste. Sami by ste si ,,sypali popol na hlavu“. Nebojte sa byť úprimní voči svojím sledovateľom. Dávajte rady, tipy ako ste určité veci dosiahli … Ocenia to a skôr sa budú vašimi príspevkami inšpirovať a odporúčať vás aj druhým. Sama som to zažila na vlastnej koži. Tu na blogu som napísala niekoľko článkov, ktorým som sa snažila pomôcť druhým. Tými najčítanejšími sa stali: Aplikácie, ktoré používam na úpravu fotiekAko získať viac ,,lajkov“? a 8 TOP Instagramových miest v Bratislave.

foto na mojom Instagrame dostupná TU

Nepotrebujete mať plnú skriňu najmodernejšieho oblečenia, aby ste uspeli …

Rada nakupujem, no už sa tak do toho nenáhlim ako kedysi. Nemám problém si obliecť tú istú vec na rôzne spôsoby. Práve naopak. Som rada, že sa dokážem vynájsť, že nie som taká márnotratná a že si tú istú vec dokážem obliecť na niekoľko možných variánt a stále pekne. Zas a znova zohrala úlohu len vynaliezavosť a kreativita. A samozrejme sledovanie inšpirácií na Instagrame. Nižšie prikladám ako dokážem niektoré veci kombinovať na niekoľko spôsobov. Všetky máte možnosť vidieť aj na mojom Instagrame.

Tričko značky Levi´s

čierny Gucci opasok

červená šiltovka Shoozers

To by bolo k dnešným tipom všetko. Na Instagrame nie som začiatočník, čo-to už zmapované mám a hlavne skúsenosti ma naučili svoje. Je to postup, ako k postovaniu príspevkov pristupujem ja a ten som sa vám v skratke snažila ,,predať“ v tomto článku. Zaujal vás niektorý z tipov? Ak áno, ktorý?

Author

kjnvky

1 Comment

Write A Comment