Rada s vami zdieľam tieto random posty a tak ako som vám písala o tom Ako som sa mala v septembri tak dnes s vami rada zdieľam to, ako som prežila október 🙂

Ako sa situácia ohľadne koronavírusu začala zhoršovať, od polovice októbra som bola na home office. Pre mňa to znamenalo nabehnúť na iný režim, zvykať si opäť na niečo iné. Predsa len človeku sa inak pracuje doma ako v práci. Zmena bola taktiež v tom, že som sa väčšinu času zdržiavala doma, nechodila som nikam pokiaľ to nebolo nevyhnutné. Verte, že pre mňa ako pre človeka, ktorý stále musí niekde lietať, to až také ľahké nebolo, no tak ako väčšina z nás tak aj ja som sa musela prispôsobiť. Snažila som sa teda hľadať aktivity na doma, nesledovať televízne noviny (psychika robí svoje) a popritom som sa snažila hľadať radosti ,,v bežných veciach“. Ako sa mi to darilo  a či vôbec sa dozviete v dnešnom článku.

Keďže vytvárať inšpiratívne posty vonku sa príliš nedalo, snažila som sa o to doma 🙂

Čas doma som sa snažila využiť na zlepšenie sa vo varení a pečení. Vždy keď sa niečo podarí rada to s vami zdieľam 🙂 Tentokrát to bola jahodová bublina.

Mňa, čo by ste pri telke len tak nestretli, som po večeroch doslova ,,fičala“ na momentálne veľmi populárnom seriáli Emily in Paris.

Keď už sme na byte fakt nemali, čo a potrebovali sme prevetrať hlavu išli sme sa prejsť, no samozrejme mimo ľudí, kde vznikla aj táto jesenná fotka.

Topánky, o ktorých som snívala minulú aj predminulú jeseň sa stali konečne skutočnosťou. Nevydržala som a hneď som vám ich musela ukázať.

Robila som hokaido polievku, ktorá sa mi podarila o niečo hustejšia, no na chuti to nič nemenilo :))

Bazárik oblečenia – najviac sa teším keď mi prídu správy od vás ako sa z kúskov odo mňa tešíte a aj to ma motivovalo urobiť ďalší októbrový bazárik. Ktorý mimochodom dopadol aj takto nejako 🙂

Najžiadanejšie legíny – ani si nepamätám, že by ste mi o niečo tak písali ako o tieto lesklé (latexové) legíny 😀 Najčastejšie ste sa pýtali odkiaľ ich mám. Kupovala som ich minulý rok z nejakého menšieho eshopu, na ktorého názov si už nepamätám, no ak ich zháňate, aktuálne som ich videla na eshope Veronia.

A na záver by som sa s vami rada podelila o jednu z najmilších správ, aké som tento mesiac dostala  🙂

Z koronavírusu mám veľký rešpekt a preto sa snažím chrániť ako viem, taktiež sa snažím myslieť pozitívne ako to ide. Ako momentálnu situáciu zvládate vy? Patríte medzi ľudí, ktorí sa snažia hľadať svetlo na konci tunela alebo sa vám často stane, že sa tomu poddávate?

Author

kjnvky

Write A Comment