Málokedy máte možnosť vidieť tu na blogu nejaké tutoriály, prípadne neviem či vôbec tu nejaký je. Nedávno však pri prezeraní jarných inšpirácií mi pri pozeraní takýchto boxov skĺzla myšlienka: ,, Čo tak vyrobiť si vlastný kvetinový box?“. Hneď nato som si prezrela zopár tutoriálov, aby som vedela, čo všetko nato potrebujem a ako pri jeho výrobe postupovať. Šla som teda do mojich obľúbených obchodov – Tedi a Pepco a tam všetko, čo som potrebovala, kúpila. Nakoľko výrobiť takýto kvetinový box nie je žiadna jadrová fyzika, celá jeho výroba mi trvala cca hodinu. Ak chcete vedieť, aký je postup výroby, čítajte.

Čo budeme nato potrebovať?

  • 1 x box 
  • 2 -3 piaflor
  • kvety
  • 1-2 stuhy 

Ako prvé som naukladala piaflor do boxu, tak aby som ho celý zaplnila (viď na foto nižšie). Následne som stonky kvetov skrátila na dĺžku, akú som potrebovala.


Nakoľko som chcela vyrobiť box jarných kvetov, zamerala som sa iba na také, ktoré v sebe nejaký ten jarný nádych mali. Box môžete urobiť tak ako z umelých, tak zo živých kvetov. Samozrejme, že so živými by bol box ešte krajší, no nakoľko som chcela, aby mi dlhšie vydržal a mohla ho prípadne v budúcnosti využiť aj na nejaké fotky (veď ma poznáte), pracovala som teda iba s umelými kvetmi. Tie som použila buď tie, čo som mala doma alebo som dokúpila.

Pri vsádzaní kvetov do boxu som sa ich snažila dávať tak, aby to farebne pekne ukázalo a zároveň som si dávala pozor, aby ,,vo finále“ nebol box kvetmi príliš preplnený. Na záver som box previazala bielou lesklou stuhou a urobila mašľu.

Ako si vyrobit kvetinový box

No a tu môžete vidieť už hotový box jarných kvetov. Postup výroby som sa vám snažila popísať, čo najjednoduchšie a najvýstižnejšie. Priznám sa, momentálne mám z neho takú radosť, že premýšľam ešte nad výrobou boxu z červených ruží 🙂 

Ako sa vám páčil takýto tutorial u mňa na blogu? Bol pre vás inšpiratívny? Budem rada keď mi dáte o tom vedieť do komentáru:)

Majte krásne dni ♥ ♥ ♥

ako vyrobit kvetinovy box

Ako sa páčil tento príspevok ostatným? Pozri na Instagrame: dezire.eu

Author

kjnvky

Write A Comment