Kedysi som si myslela, že nato, aby sa môj blog stal čítanejším, musím sledovať úspešné blogerky. Sledovať to, akým spôsobom píšu, ako tvoria príspevky či to ako vyzerajú ich stylingy. A tak som skúšala.  Výber závisel vždy od toho, na ktorú blogerku (alebo neblogerku) som mala náladu. Ako som to skúšala vždy som mala pocit, že tomu niečo chýba, no nevedela som prísť nato, čo. Dala som tomu čas a skúšala doslova ,,nájsť samú seba”. Dokonca som od blogu upustila s cieľom získať stratený nadhľad.  Vtedy som prišla nato, že to, čo tomu všetkému doteraz chýbalo, som bola vlastne ja. Vždy overená kópia, no nikdy nie ja. Hľadala som sa a to mi pomohlo napredovať.

Tak ako sa hovorí, že všetko zlé je na niečo dobré, tak musím povedať ja, že cesta napodobňovania iných mi dala veľa. Pomohla mi v tom, že už viem lepšie posúdiť, čo výnimočné dokážem ponúknuť ja. Každý máme svoje prednosti iné a prečo by sme ich mali nechať zapadnúť prachom, ak práve vďaka nim môžem zveľaďovať svoje vlastné ja. Ak je nejaký bloger úspešný v boho štýle, nezačnem ho presadzovať tiež, keď viem, že k tomuto štýlu vzťah nemám. Takisto ak je niekto úspešný v tzv. ,,homeless“ móde, nezačnem ho presadzovať tiež, len preto, že on je v tom populárny a ja sa v tom aj tak dobre necítim.

PHOTOS BY: Marian Kalincik

Preferujem štýl viac na úrovni a taký, v ktorom sa cítim ako žena. Snažím sa neprekombinovávať, ,,netlačím na pílu“, nesnažím sa silou mocou zaujať. Dosť si všímam iné ženy ako sa obliekajú, či to čo majú na sebe im pristane nielen z hľadiska výzoru, ale aj ich postavy. Na základe toho viem ľahšie posúdiť, čo pristane mne a podľa toho zostavujem aj svoje outfitové prípevky na blog. Ani  módne výstrelky už nenakupujem bezhlavo. Vždy vopred prehodnotím či mi vec sadne, či ju mám s čím nosiť a ak je dobrá aj cena, vec si kúpim. Mám rada outfity, ktoré pôsobia viac sofistikovane. Snažím sa vyhýbať takým, ktoré pôsobia veľmi prvoplánovo a na prvý pohľad dolova kričia, aby zaujali. Tak ako som sa naučila mať v živote poriadok, tak sa snažím aj v obliekaní nachádzať vždy určitý balans. Ak teda zvolím výraznejšie topánky (tak ako pri dnešnom outfite) pri ostatných kúskoch sa snažím zas ubrať. Veci sa snažím nesiliť. K outfitu som si mohla vziať kabelku rovnakej farby ako mám topánky, no nevzala som ju, pretože už by nevynikli tak, ako vyniknú teraz. Sveter a kabelku nosím už niekoľko rokov. Som rada, že mi stále ,,slúžia“a mám ich rovnako rada ako keď som ich kupovala. Kožúšok dodáva outfitu tú správnu zimnú iskru. Ten som najskôr zháňala dlhý, no nezohnala som. Asi to tak však malo byť, pretože s týmto kratším outfit vynikne omnoho viac ako s tým dlhým. Ten by všetko zakryl, na fotkách by bolo vidieť iba ten a už by to nebolo ono. Páči sa vám dnešný outfit? 🙂

Členkové čižmičky gaštanovej farby sú zo špeciálnej kolekcie HERITAGE od Answear. Tento štýl zahŕňa v sebe spojitosť moderného s tým, čo sa nosilo kedysi. Inokedy možno nepredstaviteľná súhra, no dnes neskutočná BOMBA. Viac o tomto štýle tu. 

biely kožúšok Tally Weijl, sivý sveter Takko, kabelka Crop town, legíny Answear

INSTAGRAM: dezire.eu

Author

kjnvky

Write A Comment