Nie! Nepite jeden pohárik za druhým preto, že v zime budeme chodiť zabambušené ako cibule, budeme vyzerať o dosť objemnejšie a nikto si nás ani nevšimne. Tomu všetkému sa predísť naozaj dá (ale pohárikom pre teraz nie) stačí ak zvolíte:

1. Zaujímavý kabátik/kožúšok/bundu – nabehnite do obchodov a nevyberajte stále len ten čierny, skúste to s nejakým živším, zaujímavejším takým, ktorý vám bude robiť radosť každý deň keď sa budete doň obliekať. Uvidíte ako vám aj táto maličkosť dokáže vylepšiť zakaždým deň a hlavne nebudete vyzerať fádne.

2. Pletené šaty/rolákové šaty – nerozprávajte stále len o tom (resp. každý rok) ako by ste si radi nejaké pekné kúpili. Vzmožte sa už konečne a dajte im šancu. Ani neviete o koľko radosti prichádzate. Ak sa obávate postavy – nemusíte mať obtiahnuté, zvoľte voľné – hneď budete vyzerať elegantnejšie. Vyzerajú super naozaj na každej žene a možno sa opäť po čase budete cítiť aspoň trochu príťažlivo. Zimy sa v tomto prípade báť nemusíte stačí zvoliť hrubšie pančuchy alebo si obujte čižmy nad kolená. Poradiť vám viem napríklad tieto šaty. 

3. Veľký šál – ak nechcete investovať do drahého kabáta, investujte do pekného šalu. Ten dokáže celý zimný outfit oživiť a čím je väčší tým viac vás zahreje. No nie sú krásne niektoré tie pestrofarebné šále?A čo keby ste si jedným z nich urobili radosť?  Nepovedzte, žeby vám takýto kúsok nespríjemnil chladné počasie (teda ak sa dokážete tešiť z maličkostí) a nie len jedeň deň, ale vždy keď si ho zoberiete so sebou 🙂

Ako sa vám páči tento článok? Priniesol vám niečo nové? Budem rada ak mi dáte o tom vedieť 🙂

kabelka Lindex

photos by: Dagmar Lančarovičová

topánky CCC

slnečné okuliare Orsay, baretka H&M 

kožúšok Lindex

nohavice s vysokým pásom Forever21

pozri nové príspevky na mojom Instagrame: @dominikamakarova

Author

kjnvky

1 Comment

  1. Veeeľmi ti to v tomto outfite svedčí, najmä tá farba a tá čiapka! Len ti chcem povedať/ upozorniť ťa, že tie fotky zobrazuje dosť nekvalitne a rozmazane, teda aspoň mne no. 🙂

Write A Comment