Chystáte sa na dovolenku a radi by ste prišli s peknými fotkami? V dnešnom článku vám prezradím ako nato. Tu je zopár tipov:

– urobte si plán – ak už máte vybranú destináciu kde tohtoročnú dovolenku strávite, DOPREDU si na internete nájdite, ktoré miesta by ste chceli navštíviť. Nerobte tak na dovolenke, pretože tým zbytočne stratíte čas, ktorý môžete stráviť objavovaním už nájdených alebo nových miest.

– podeľte sa o dobré tipy – ak viete o niečom, čo by vaši sledovatelia ocenili, nešetrite tým a podeľte sa o to. Vy budete mať dobrý pocit, že ste pomohli a tí druhí sa budú tešiť z dobrého tipu. 

Vietnam

– fotka  v plavkách – chcete si urobiť peknú letnú fotku v plavkách, no vzhľadom na postavu sa bojíte ako bude vyzerať? Vyriešte to jednodielnymi plavkami. Teraz sú v móde viac ako inokedy predtým. Ja som si tak nedávno kúpila tieto bledomodré.  V obchodoch som dokonca videla aj sťahovacie čierne.

– úprava fotky – zbytočne fotky neupravuje príliš, môže to vzbudiť nedôveru.

– kompozícia fotky – ak chcete peknú fotku z pláže v plavkách, dajte si pozor, aby za vami nebol dav ľudí. Pôsobí to na fotke rušivo a viac upriamite pozornosť na ľudí za vami ako na vás. Ak sa však inak nedá môžete ľudí z fotky jednoducho vymazať pomocou aplikácie. 

Zakynthos

– plážové/dovolenkové oblečko – nezabudnite si so sebou zbaliť plážové prehozy, slamený klobúk, slnečné okuliare … Umocní to celkový letný vibe z fotky. 

– preneste letnú atmošku na vašich sledovateľov pomocou fotiek/príbehov – pamätajte, fotky na ktorých sa mračíte alebo vyzeráte znudene nikoho nezaujmú. Ak chcete, aby fotky z dovolenky naozaj stáli zato,  musíte si ju v prvom rade užiť. Takže? Let’s fun!

INSTAGRAM: dezire.eu

Author

kjnvky

Write A Comment