DSC_0518DSC_0480DSC_0507DSC_0486DSC_0531

Prechádzať sa len tak po námestí a cítiť ako lúče slnka sú čím ďalej tým intenzívnejšie je vcelku dosť pozitívny pocit. Dokonca niekedy už ani ten vetrík nie je taký mrazivý a tak už sa už postupne môžeme pripravovať na jar (tak poďme pekne nato). Neviem ako vy, ale ja už pomaly sledujem výklady, checkujem Instagram, čo pekného jarného si najbližšie zaobstarám.  Pretože iste ako vy ani ja už nemám náladu kupovať zimné veci aj keď sú teraz vo fuu mega dobrých zľavách.

V deň, keď som mala oblečený tento outfit, som nemala chuť na nič vyzývavé, nič nejak komerčné  práve naopak niečo nenápadné dokonca až zašedilé. Áno fakt. Dokonca som si dala kruhové náušnice, ktoré už nie sú v kurze dobre dlho (na toto som sa fakt dala). Obula som si topánky pánskeho štýlu, ktoré mi prídu maximálne antiženské – ale urobila som to tak, lebo som to tak cítila (a stále som to ja :D). Niekedy je jednoducho fajn neriešiť dve kilá navyše, širšie boky, odrastené vlasy … a len tak si vedieť užívať to čo práve je. Priznám sa najprv som tento outfit najprv ani nemala v pláne uverejniť, lebo mi nepríde nejak pútavý, no práve to, že nie je taký pútavý ho urobilo dostatočne výnimočným nato, aby zverejnený bol. Veď, ktoré iné kúsky tu môžem predostrieť ak nie tie, v ktorých sa cítim dobre.

Na takýchto jednoduchých kúskoch mám rada to, že netreba pri nich nejak veľmi vymýšľať, lebo sami sa dajú nosiť na viacero spôsobov. Stačia jednoduché doplnky akým sú buď naušnice alebo zaujímavá kabelka a outfit pôsobí jednoducho a dostatočne premyslene. Možno by ste povedali, že všetko fajn len topánky by ste zmenili alebo by ste povedali, že túto sukňu nikdy. No premyslenosť, zmysel pre kombináciu nielen farieb, ale aj materiálov tiež nie je na zahodenie. Veľakrát sa nám stalo, že to čo by sme si na prvý pohľad nikdy neobliekli – keď si oblečieme, pôsobí zrazu akosi inak a tak to bolo u mňa napr. aj pri tejto sukni. Zmysel pre kombináciu nielen farieb, ale aj materiálov je niekedy dosť podstatný a bacha nato, aby nevyzeral smiešne. Zaujal vás outfit svojou nenápadnosťou? Pekné zašedilé, no o to pozitívnejšie a úprimnejšie dni 🙂

DSC_0490

pulóver Lindex

kabelka Lindex

sukňa Lindex

mokasíny Zara

náušnice  Lindex

DSC_0485

photos by: Adriána Szoradová

DSC_0496

Author

kjnvky

7 komentárov

  1. Tak toto je naozaj skvelý outfit! Tá kombinácia svetra a sukne je neuveriteľne úžasná!

Write A Comment