domi2b-13

domi2b-17

domi2b-16

domi2b-11

domi2b-12

domi2b-19

domi2b-15

domi2b-18Prechádzať sa po promenáde, cítiť ako ma slniečko vyhrieva a ja v krásnom kabátiku? Konečne si môžem povedať áno. Totižto vždy som chcela mať v šatníku okrem čierneho aj nejaký pekný kabátik, s ktorým sa rada ukážem, popýšim. Viem, že v obchodoch ich majú plno, ale tento mi učaroval nejak zvlášť, možno práve pre tú kombináciu žltej s kožušinkou. Je na jednoduché zaväzovanie a keď som si k nemu predstavila nejaké imidžové slnečné okuliarky rozhodnutie bolo jasné – beriem hooo. Keď som sa rozhodovala, čo by som si k nemu mohla obliecť – veľmi som sa tým netrápila. Keďže som chcela, aby žltá právom vynikla obliekla som sa do viac menej netral farieb obyčajný biely rolák a modré rifle – podklad na ktorom žltá zaručene vynikne (som si hovorila vopred). Okuliarky, po ktorých som už dlho pokukovala v Stradivariuse sa takto stali splneným snom. Keďže okuliare sú čiernej farby postupovala som tak aj pri kabelke, mohla by byť aj menšia, ale tá väčšia mi k tomuto kábatu pasovala akosi viac :). Čo sa týka doplnkov zvolila som len jemné perličky do uší a zlaté hodinky, ktoré sa mi na takej príjemnej jesennej prechádzke zídu určite viac ako telefón. Obuv som zvolila pohodlnú jesennú mierne vyvýšenú (nájdete ich inak v Tally Weijl), musím podotknúť, že sú celkom šikovné ak máte aj behačky počas dňa, podrážka je mäkká a podpätok nie je odstrašujúci. Čiže žiadne pády nehrozia. Taktiež som sa ,,pohrala“ s farbou, som rada, že som nezvolila čierne, pretože tá má počas tejto pestrofarebnej jesene vôbec nebaví.

POZOR POZOR !!! Kabátikov som mala k dispozícii viac, no už mám na predaj posledný, ak by vás zaujal dajte vedieť ponúkam za 30 eur. Ja sa z neho veľmi teším a rada sa v ňom promenádujem, cítim z neho konečne to, čo mi ešte v šatníku chýbalo 🙂 Čo naň hovoríte? 🙂

Mimochodom viac podobných kabátikov nájdete aj na lovely.sk 😉
domi2b-20

 

photos by: Photo Atanerdomi2b-10

Author

kjnvky

3 komentáre

  1. Tamara Matejčíková Reply

    Musím povedať,že fotky máš v úžasnej kvalite.Veľmi ma zaujal ten horčicovo žltý kabátik.Podobné topánky mám aj ja,akurát nie sú na opätku 🙂 .Super článok!

Write A Comment